Nieustająca Krucjata Różańcowa. Plan Matki Bożej na uzyskanie pokoju.

Bob Kessler

 

Dziesiątek Różańca za pokój.

Ostatnio przeczytałem książkę Ojca Alberto Shamon „Potęga Różańca”. I nagle zrozumiałem to, co Matka Boża we wszystkich swoich Objawieniach mówiła o Różańcu, o jego potędze, i jaką bronią w naszych rękach jest odmawianie Różańca.

Od 1830 roku Maryja coraz częściej odwiedza świat. Jej Objawieniom i Orędziom poświęconym jest wiele książek, video taśm, gazet, magazynów i różnych publikacji.

Przy licznych okazjach Maryja wskazuje na Różaniec, jako najskuteczniejszą broń przeciwko szatanowi i jego demonom, oraz mówi że przez modlitwę i post można wstrzymać nie tylko wojny ale i klęski żywiołowe. Natomiast, co my robimy w tym kierunku?. W jaki sposób odpowiadamy na Jej wezwanie. Kiedy spróbujemy pytać ludzi czy odmawiają dwa lub trzy różańce dziennie, najczęściej usłyszymy odpowiedz że ledwo na jeden wystarcza im czasu, albo że wcale tego czasu nie mają.

 

Czyż to nie nadszedł czas że należy poważnie potraktować słowo Maryi i odpowiedzieć na Jej wezwanie?

Ojciec Shamon w swojej książce „Potęga Różańca” opowiada jak w czasie II Wojny Światowej, Katolicka Austria pokonała ateistyczną Rosję. Austriacy chcieli aby Rosjanie wycofali się z ich terenów, ale co mogło zdziałać 7.000.000 ludzi przeciwko 220.000.000. Tak więc Ojciec Petrus ogłosił Krucjatę Różańcową przeciwko komunistom. Poprosił wszystkich o jeden dziesiątek różańca dziennie / 10% z 7.000.00/ : 700.00 złożyło ślubowanie odmawiania codziennego Różańca. 13 maja 1955 roku Rosjanie na zawsze wycofali się z Austrii co do dziś jest zagadką dla historyków i militarnych strategów.

 

Teraz jest czas/ Teraz nadszedł czas.

Z tą świadomością i z tym wszystkim co nam Matka Boża powiedziała w swoich ostatnich Objawieniach na całym świecie, teraz nadszedł czas, że my Amerykanie, powinniśmy poważnie przyjąć do naszych serc wezwanie Matki Bożej i wypełnić Jej prośby i żądania. W naszych czasach Ojciec Shamon jeden dziesiątek Różańca w intencji „zahamowania działalności szatana  w Ameryce i na świecie”

Tylko sobie wyobraźcie! Jeżeli tylko 10% amerykańskich katolików podejmie odmawianie różańca /wszystkich trzech części/ raz w tygodniu, jaki to będzie szturm modlitwy.

Pamiętajcie, że Maryja powiedziała , że post i modlitwa mogą odmienić bieg wypadków na świecie. Spróbujmy ustalić sobie cel; jeden milion różańców dziennie odmówionych w trzech częściach, Radosnej, Bolesnej i Chwalebnej. Aby to uzyskać około 7.000.000 ludzi w Stanach Zjednoczonych musiałoby odmówić cały Różaniec w trzech częściach raz na tydzień.

Co za sposobność i jakież wezwanie Matka Boża kieruje do nas, swoich dzieci! Wyobraź sobie co za okazja współpracy z Matką Bożą w nawracaniu i zbawieniu ludzkości! Co za piękne zaproszenie i objawienie miłości i współczucia i miłosierdzia Boga i Ojca.

 

Co za okazja dla ciebie i dla mnie!

Ażeby pomóc w osiągnięciu tego celu, zapraszamy was do podjęcia zobowiązania odmawiania jednego pełnego różańca w trzech częściach raz w tygodniu. Wypełnij w tym celu załączone zobowiązania, i zaznacz dzień tygodnia w którym będziesz odmawiać Różaniec. Nic cię to nie kosztuje. przypuszczalnie będzie to tylko poświęcenie jednej godziny tygodniowo.

Rozważania Różańcowe Tajemnic będą okazją do głębszego wniknięcia i zbliżenia się do Boga Ojca, Jego Syna, Duch Świętego i Błogosławionej Dziewicy Maryi. Im bardziej zbliżamy się do Jezusa i Maryi tym bardziej pragniemy naśladować ich w naszym życiu. Przez naśladowanie i poświęcenie naszego życia Jezusowi i Maryi, możemy spełniać rolę Ich narzędzia na tym świecie. Wystarczy tylko powiedzieć „Tak”.

 

W sercu i ręku

Z Różańcem w ręku i modlitwą z głębi serca - otrzymujemy od Maryi możliwość odmiany świata zapowiedź Królestwa Bożego tu na tym świecie, panowanie Jej Niepokalanego Serca / Jak przepowiedziała w Fatimie/. Ona ciągle otacza nas swoją Matczyną opieką i zaprasza do współpracy.