Aktualności


 

 

Na zakończenie miesiąca maryjnego Papież Franciszek poprowadził nabożeństwo różańcowe na Placu św. Piotra.

Nabożeństwo miało miejsce w piątek 31 maja o godz. 20:00. Na zakończenie różańca Ojciec Święty wygłosił katechezę ukazując Maryję, która: 1. słuchała Słowa Bożego, 2. podjęła decyzję, 3. działała zgodnie z Bożym natchnieniem. 

 25 maja br. przeżywaliśmy VI rocznicę śmierci ks. Mirosława Drozdka SAC - pierwszego proboszcza parafii na Krzeptówkach oraz budowniczego i kustosza Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem.

 Zdjęcia z modlitwy przy grobie - 25. 05. 2013 r.

 


 

 

 

 

Zapraszamy do lektury ciekawych artykułów w Naszym Dzienniku dotyczących Orędzia Fatimskiego.


 

 

Największy z Cudów

W czasie Wielkiej Nowenny Fatimskiej, gdy aktualnie rozważamy treści Fatimy dotyczące Eucharystii proponujemy bardzo ciekawy film poświęcony tajemnicy Mszy święte - który ma być dostępny w Polsce.


 

 

 

 

 W dniach od 7 do 9 czerwca 2013 r. Sanktuarium Fatimskie organizuje kurs poświęcony Orędziu Fatimskiemu - "Triumf miłości w dramatycznych czasach historii".

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! .