Księga Krucjaty Jednej Intencji w Fatimie – lipiec 2022.

Będziemy modlić się za Ciebie!

Kochani - modlimy się za każdego z Was (w waszych intencjach), którzy podejmujecie Jedną Intencję i wpisani jesteście do Księgi Krucjaty Jednej Intencji, w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Pamiętamy również o Was w modlitwie w Fatimie, kiedy raz w roku pielgrzymujemy z Księgą Krucjaty do miejsca objawień Matki Bożej Różańcowej. W tym roku ruszamy z pielgrzymką do Fatimy od 25 do 27 lipca 2022 roku.

 

 

25 lipca o godz. 16.00 (czasu polskiego o godz. 17.00) – zostanie odprawiona Msza św. w Waszej intencji w kościele parafialnym w Fatimie, w kościele, w którym przyjęły chrzest i modliły się Fatimscy Pastuszkowie.

 

 

26 i 27 lipca o godz. 6.00 (czasu polskiego o godz. 7.00) – zostanie odprawiona Msza św. w Waszej intencji w kaplicy objawień w Sanktuarium w Fatimie. We środę 27 lipca, w czasie Mszy św., imiona wpisanych do Księgi Krucjaty zostaną złożone pod figurą Matki Bożej w kaplicy objawień.

 

Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy w tych dniach i duchowej łączności; zapraszamy również do uczestniczenia we Mszy św. dzięki transmisji video w dniach 26 i 27 lipca o godz. 7.00 - czasu polskiego.

Transmisja - oglądaj

 

 

 

POWRÓT

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! .