PROGRAMY TELEWIZYJNE I NAGRANIA VIDEO

 

   

 

   

 

   

 

  

  

  

 

Homilia ks. abp. Henryka Hosera wygłoszona w Sanktuarium Matki Bożej fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach 13 maja 2013 r. w 96 rocznicę objawień Matki Bożej.
Transmisja w TV Trwam
 

 

Rozmowy niedokończone "Fatima a eucharystia"- temat V roku Wielkiej Nowenny Fatimskiej

SŁUCHAJ...

 


 

Program telewizyjny przygotowany we współpracy z Sekretariatem Fatimskim - poświęcony Pierwszym Sobotom Miesiąca. Emisja programu miała miejsce w ramach cotygodniowego magazynu dla rodzin MY WY ONI w TVP 1 w dniu 12 maja 2011 roku.

 

 


 

Nagranie ostatnich słów ks. Mirosława Drozdka SAC z 13 maja 2007 roku; skierowane zostały one do pielgrzymów jako przesłanie z okazji 90. rocznicy Fatimskich Objawień. Ks. Mirosław Drozdek SAC zmarł 12 dni później - 25 maja 2007 roku.

 

 
 

 
 
Homilia Jana Pawła II wygłoszona w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach w dniu 7 czerwca 1997 r.
 
 
 
 
 

 
 
Program słowno-muzyczny: Czy pamiętamy nasze ślubowania? Zaprezentowany w Sanktuarium Fatimskim na Krzeptówkach 16 sierpnia 2010 roku w ramach transmisji w TV Trwam.
Występują: Piotr Sambor, Katarzyna Gizicka
 
 
 
 

 
 
Rozmowy niedokończone w TV Trwam - 23 lipca 2009 r.
W drodze na jubileusz Fatimy cz.I
Wielka Nowenna Fatimska - powrót do ślubowań
 
 
 
 

 
 
Rozmowy niedokończone w TV Trwam - 30 maja 2012 r.
W drodze na jubileusz Fatimy cz. II
 
 
 
 
 
 
Rozmowy niedokończone w TV Trwam - 2 marca 2013 r.
W drodze na jubileusz Fatimy cz. III
Wezwanie Matki Bożej do poświęcenia się Jej Niepokalanemu Sercu
 
 
 

 
 
Aktualność Fatimy. Spotkanie w Księgarni Sursum Corda w Poznaniu z ks. Krzysztofem Czaplą SAC - dyrektorem Sekretariatu Fatimskiego.
 
 
 
 
 

 
 
Program słowno - muzyczny "Fatima w Rodzinach" przygotowany w ramach transmisji w TV Trwam z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem w dniu 12 maja 2008 roku.
Autor tekstów i przygotowania: ks. Krzysztof Czapla SAC
 
 
 
 
 
 
Program słowno - muzyczny "Krzyż na Giewoncie" przygotowany w ramach transmisji w TV Trwam z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem w dniu 11 sierpnia 2008 roku. Autor tekstów i przygotowania: ks. Krzysztof Czapla SAC
 
 
 
 
 

Uroczystość poświęcenia Podhala Niepokalanemu Sercu Maryi w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej 22 sierpnia 2011 roku. Akt ten był wstępem w podjęciu działań przez Związek Podhalan mających na celu wypełnić duchowy testament Jana Pawła II.

 
 
 

 
Charyzmat Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach
 
 
 
 

 
Wizyta Jana Pawła II w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w 1997 roku.
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! .