Nowa strona internetowa PierwszeSoboty.pl administrowana przez Sekretariat Fatimski poświęcona pierwszym sobotom miesiąca.

 

W odpowiedzi na prośby i sugestie wielu z Was, Sekretariat Fatimski opracował nową stronę internetową: pierwszesoboty.pl.

 

Jest to nowa odsłona funkcjonującej wcześniej strony internetowej. Znajdziecie na niej wszelkie informacje i pomoce w poznaniu i praktykowaniu nabożeństwa wynagradzającego w pierwsze soboty miesiąca.

Zapraszamy każdego z Was do dalszej współpracy w tworzeniu i uzupełnianiu treści tej strony, by stanowiła jeszcze lepsze narzędzie w propagowaniu nabożeństwa Pierwszych Sobót.

 

Na stronie znajduje się również baza danych zawierająca spis parafii, w których odprawiane jest nabożeństwo wynagradzające w pierwsze soboty. Miejsca zaznaczone na mapie - to owoc waszego zaangażowania, by pomóc innym w znalezieniu najbliższej parafii, by wspólnie przeżywać pierwszą sobotę. Prosimy o Waszą pomoc w ewentualnej korekcie danych, czy też uzupełnieniu o  nowe informacje.

Razem w apostolstwie dla Maryi!

 

POWRÓT

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! .